Akademi Haber

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Adnan Menderes Üniversitesi Gelişimi ve Yurt olanakları

Aydın Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın Adnan Menderes Üniversitesine Yakın Konumu ve sunduğu imkanlar ile 10 yıldır hizmet vermektedir.


 
Erkek öğrenci yurdunda aranan tüm isteklere Aydın Akademi zengin olanakları ile karşılık vermektedir. Kurulduğu günden bu yana öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı geçirmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle Aydın Üniversitesi devamlı gelişmeye ve daha fazla üniversite öğrencisi almaya devam ediyor.

Paralel olarak konaklama ihtiyacı da her yıl daha fazla artış göstermektedir. Buna yaklaşık 150 kadar oda kapasitesiyle cevap veren Aydın Akademi, öğrencilere mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ortam yaratmış durumda. Tek veya 2 ve 4 kişilik odalar toplamda 450 kapasiteye ulaşmaktadır. Öğrenciler geniş alternatifler vaat eden aydın erkek yurdu bünyesinde başarılı bir eğitim sezonu geçirebilir.
 
Tüm Olanaklarıyla Aydın Akademi Öğrenci Yurtları
 
Üniversite kazanıldıktan sonra en önemli koşul şüphesiz güvenle kalınabilecek rahat ve huzurlu bir öğrenci yurdudur. Aydın Üniversitesi'nin gelişmesine tepkisiz kalmayan Aydın Akademi, bünyesindeki yurt ile açığı lüks ayrıcalıklarla kapatmış durumda. Bir öğrencinin ev ortamına erişebileceği aydın erkek öğrenci yurtları tüm olanakları sağlamaktadır. Yiyecek alternatifinden sosyal aktiviteye, dinlenme ve çalışma alanlarına kadar her kısım geniş alanlar sağlamış durumda.

Özellikle açık büfe sabah kahvaltısıyla öğrenciler zinde şekilde üniversiteye etmektedir. Usta aşçıların ellerinde hayat bulan dört farklı menü zenginliği ile akşam yemekleri de yer alıyor. Parmak izi giriş sistemi ve 7/24 güvenlik kamerası öğrencilerin, huzurlu bir ortam içerisinde konaklamalarına fırsat vermektedir.
 
Güzel Bir Üniversite Hayatı Öğrencileri Bekliyor
 
Öğrenciler hiçbir şeyle uğraşmadan sadece derslerine ve sosyal aktivitelerine odaklanabilecekleri bir ortam arzu ederler. Her yere yakınlık, spor salonu, masa tenisi ve yeşil geniş bahçe imkanı ile öğrenciler canları sıkılmadan boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilir. Ayrıca merkezi sistem kaloriferli ısınma, revir ve sağlık hizmetleri gibi olanaklar öğrencilere sıcak bir yuva vaat etmektedir.
 
Hijyenik ve Temiz Kaliteli Yurt
 
Sağlık açısından günün 24 saati temizlik desteği verilen yurt bünyesinde, öğrenciler sağlıklı bir eğitim hayatı geçirmektedir. 7/24 sıcak su, odalarda televizyon, geniş çalışma masası ve konforlu yataklarda aydın erkek öğrenci yurdu her olanağı sunmaktadır. Çok uygun fiyatlarla hemen iletişime geçebilir ve başarılı bir eğitim hayatına giriş yapabilirsiniz.