Akademi Haber

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

Aydın'da doğru erkek öğrenci yurdu seçimi


Aydın'da En İyi  Erkek Yurtları


            Aydın’da üniversitenin faaliyete geçmesi ve her geçen yıl farklı farklı bölümlerin hizmete girmesi ile öğrencileri okul telaşı ile birlikte kalacak yer bulma telaşı da kaplamaktadır. Hem kız öğrenciler için hem de erkek öğrenciler için bu sorun en az okul kadar önemlidir. Uzaktan gelen öğrencilerin aileleri de bu konuda oldukça endişelidirler. Kız öğrencilerin yurtlara daha çok yönelmeli sebebi ile kız yurdu sayısı daha fazla iken erkek öğrenci yurtlarını aramak ve bulmak biraz daha zor olabilmektedir. Sınırlı seçenekler arasından güvenebileceğiniz bir Aydın erkek yurdu bulmak için fiyatları, yurdun bulunduğu lokasyonu ve özellikle öğrencilere sağlamış olduğu imkanları iyi bilmek oldukça önemlidir. Aydın Akademi Erkek Yurdu bu konuda size güvenilirlik sağlayan bir erkek yurdudur.
 
En Çok Tercih Edilen Yurt

            Aydın erkek öğrenci yurtları arasında birçok öğrencinin memnun kaldığı Aydın Akademi Apart yüksek kapasitesi ile de dikkat çekiyor. Tüm üniversite öğrencilerine kapısı açık olan yurtta tek kişilik, 2 kişilik ve 4 kişilik odalar mevcut. Ücretlerine göre ayrılan bu odalarda ister 4 kişi ile birlikte kalıp ortak yaşamanın keyfini çıkarabilir isterseniz de az bir ücret farkı ödeyerek iki kişilik ya da tek kişilik odalarda kalabilirsiniz. Yurtta sunulan diğer sosyal imkanlar tüm öğrenciler için aynı olmaktadır. Kampüse yürüme mesafesinde olan bu yurt sizi ekstra yol ve minibüs parasından da kurtarmaktadır. Aynı zamanda yurtlarda verilen zengin kahvaltı ve akşam yemeği menüsü yurt ücretlerine dahildir.
 
Güvenli Hizmet Sunuluyor

            Bu yurtta en çok dikkat çeken özellik ise modern güvenlik sistemidir. Parmak izi okuyucusu sayesinde yurtta misafir ya da öğrenci olmayan hiç kimsenin girişine izin verilmemektedir. Bu anlamda da Akademi Apart Aydın erkek yurtları arasında farklı bir yere sahiptir. Yurt güvenliği aynı zamanda güvenlik görevlileri ve yurt görevlileri ile 24 saat sağlanmaktadır. Yurt içinde tüm bölümlerden okuyan öğrenciler ister bir arada ister farklı farklı odalarda kalmaktadırlar. Ortak spor ve faaliyet alanlarında bi araya gelen öğrenciler Akademi apart içerisinde de sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için birçok faaliyeti yapabilmektedir.