Akademi Haber

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Aydın'da Üniversiteye Yakın Erkek Öğrenci Yurdu

Aydın Akademi erkek öğrenci yurdunda kalan öğrencilerimiz toplu taşıma kullanmadan minibüs duraklarında beklemeden 5 dakikalık kısa yürüyüşler ile Aydın Adnan Menderes üniversitesine ulaşabilmektedir. 


Aydın'da üniversiteye en yakın erkek öğrenci yurtlarından biri olmamız nedeniyle Aydın'ı kazanan erkek öğrencilerimiz için büyük bir konum avantajına sahibiz.

Erkek öğrenci yurdumuzda gelen velilerimizin ve öğrencilerimizin en beğendiği noktalardan birisi olan üniversiteye yakın lokasyonda bulunmamız ile 10 yıldır yaklaşık 2000 üzeri erkek öğrencinin beğenisini almış ve kayıtlarını tamamlamış bulunmaktayız.

 

Üniversiteye 5 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

Aydın Akademi erkek öğrenci yurdunda kalan öğrencilerimiz toplu taşıma kullanmadan minibüs duraklarında beklemeden 5 dakikalık kısa yürüyüşler ile Aydın Adnan Menderes üniversitesine ulaşabilmektedir. 

Tabii öğrencilerimiz yürümek istemediği takdirde şehir içi minibüs duraklarına 1 dakikalık yürüyüş ile ulaşabilir.
Aydın'ın en merkezi konumundayız.


Aydın Akademi apart erkek öğrenci yurdumuz sadece Aydın Adnan Menderes üniversitesi olan yakınlığı ile değil, Aydın semt pazarına, cafe ve marketlere, bankalara ve Aydın'ın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Forum alışveriş merkezi'ne olan yakınlığı ile eşsiz bir lokasyonda bulunmaktadır.

 

Aydın'ın büyüyen ve gelişen semtindeyiz.

Aydın akademi apart Erkek öğrenci yurdu Aydın'ın en köklü be gelişmekte olan Zafer mahallesinde bulunmaktadır. 

Zafer Mahallesi Aydın için eski ve tarihi önemi büyük olan bir mahalledir. Ayrıca Zafer Mahallesi Aydın Adnan Menderes üniversitesi ne en yakın olan mahalledir.

Özellikle pandemi sürecinde Adnan Menderes üniversitesi şehir merkezine ve diğer önemli noktalara yürüme mesafesinde olan erkek öğrenci yurtları erkek öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Yurdumuzun her yere yakın konumu sayesinde aydın'daki erkek öğrencilerimiz akademi apart Erkek öğrenci yurduna kaldıkları sürece gelincik hiçbir yerde her yere yürüyerek gidebilir ve toplu taşıma kullanmaya ihtiyaç duymazlar.

 

Koronavirüs Riskini En Aza İndirin

Dünyayı etkileyen pandemi sürecinde toplu taşıma kullanımı sırasında virüs bulaşmasını riskleri çok fazla arttırdığı bilimsel olarak dünya literatürü tarafından kanıtlanmıştır.

erkek öğrencilerimiz merkezi lokasyonu muz sayesinde her yere yürüyerek gidebilir ve konavirüs sürecini en düşük risk ile sağlıklı bir şekilde anlatabilirler.


Tüm koronavirüs tedbirlerimizi aldık ve almaya devam ediyoruz.

Aydın Akademi apart Erkek öğrenci yurdu pandemi sürecinden bu yana bütün hijyen ve acil durum prosedürlerine başarılı bir şekilde yerine getirmiştir. Milli Eğitim Bakanlığımızın bize yönelttiği zorunlu projelere harfiyen uymakta ve pandemi süreci boyunca tüm tedbirler sıkı bir şekilde yurt yönetimi tarafından öğrencilerimize aktarılarak devam ettirilecektir.