Akademi Haber

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Aydın'daki Diğer Erkek Öğrenci Yurtlarından Farkımız

Aydın Akademi Apart Erkek Öğrenci yurdu eşsiz lokasyonu ve sunduğu imkanlar ile Aydın'daki diğer erkek öğrenci yurtlarına göre daha avantajlı bir konumdadır.


Aydindaki diğer erkek öğrenci yurtlarından farklı olarak öğrencilerimize sunduğumuz imkanlarımız, avantajlarımız ve ayrıcalıklı fırsatlarımızdan bahsetmek istiyoruz.

 

En iyi lokasyon dayız

Aydın Akademi Erkek öğrenci yurdu Aydın gelişmekte olan ve en köklü mahallelerinden birisi olan Zafer mahallesinde bulunmaktadır.

Zafer Mahallesi konumu itibariyle Aydın Adnan Menderes üniversitesi ne en yakın konumda olan mahallemizdir.

Aydın Akademi Erkek öğrenci yurdu Adnan Menderes üniversitesine 5 dakika yürüme mesafesinde. 


Aydın salı pazarına 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Bankalara ve kafelere 2 dakikalık yürüme mesafesinde.

Aydın'ın en büyük alışveriş merkezi olan Aydın Forum AVM'ye 8 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktayız.

Akademi erkek öğrenci yurdunda kalan Aydını kazanan erkek öğrencilerimiz her zaman konum avantajına sahip olacaklardır. toplu taşıma araçlarını kullanmaya gerek kalmadan zamandan ve paradan tasarruf ederek dedikleri yerlere çok kısa süre içerisinde yürüyerek ulaşabilirler.

 

Eşsiz öğrenci yurdu imkanlarımız.

Aydın erkek öğrenci yurdumuz aydın'daki diğer öğrenci yurtlarından farklı olarak geniş ve ferah odalara, çok kapsamlı bir fitness salonuna, taze günlük ve doyurucu yemek menülerine, geniş ve ferah bahçe ve oturma alanlarına sahip modern bir erkek öğrenci yurdu.

 

Erkek öğrencilerimize ve velilerimize yaklaşımlarımız

10 yıldır iş ettiğimiz Aydın akademi erkek öğrenci yurdu bizlere çok farklı kültüre sahip öğrencileri ve velilerimizi ağlama fırsatı vermiştir. her öğrencinin ve her birinin öğrenci yurduna farklı bakış açısına sahip olarak geldiğini ve farklı kültürlere sahip olduğunun bilincinde olarak erkek öğrencilerimize ve sayın velilerimiz de özel yaklaşım ve çözümler suna biliyoruz.

Genel olarak görüşme yaptınız tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin en önemli taleplerini ve kriterlerini yıllardır karşılayan ve her geçen gün daha da iyileştirerek karşılamaya devam edecek olan

Aydın Akademi erkek öğrenci yurdumuz on yılı aşkın süredir mm üzerinde erkek öğrenciyi misafir etmiştir.

 

Besleyici ve doyurucu ve lezzetli yemek menülerimiz

Aydın akademi apart erkek öğrenci yurdumuzda en Özen gösterdiğimiz hizmetlerimizden birisi de akşam yemeği menülerimiz ve sabahları sununuz açık büfe kahvaltı menülerimizdir. her zaman günlük ve taze ürünlerle profesyonel aşçılarımız tarafından hijyenik koşullar altında hazırlanan kahvaltı ve akşam yemeği menülerimiz de helal ve sağlıklı ürünler tercih edilmektedir.

Yemeklerimizde tereyağı ve zeytinyağı kullanmaya büyük özen gösteriyoruz. akşam yemeği menülerimiz profesyonel aşçılarımız tarafından besinlerin besleyici özelliklerini kaybetmeden profesyonel tekniklerle hazırlanmış yemek menülerimizi öğrencilerimize her akşam günlük taze ve doyurucu porsiyonlarda sunmaktayız.

Süper hızlı metro internet altyapısı.

Akademi apart erkek öğrenci yurdunun tercih eden öğrencilerimize tabii ki de en az onlar kadar süper bir internet altyapısı sunmak bizim en büyük vazifemiz.

Aydın Akademi Apart Erkek Yurdu binasının alt yapısında kullandığımız metro internet 100 megabit upload ve 100 megabit download hızına sahip kesinlikle kopma ve hız düşüklüğü problemi yaşatmayan bir altyapıda öğrencilerimize kaliteli bir internet hizmeti sunmaktayız.


Sizleri yurdumuza tanışmaya bekliyoruz.

Aydın'ın en modern ve en konforlu Erkek öğrenci yurdu olarak sizleri yurdumuzu tanıtmaya ve tanışmaya Aydın akademi apart Erkek öğrenci yurduna bekliyoruz.

Sıcak bir kahve içtiğinde ve hoş sohbetimiz eşliğinde sizlere yurdumuzu tanıtmayı ve sizlerle tanışmayı dört gözle bekliyoruz. Bizlere web sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerimizden ve WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz.


Görüşmek dileğiyle sağlık ve sevgi ile kalınız.