Akademi Haber

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Aydın'ın En Modern Erkek Öğrenci Yurduyuz

Aydın Akademi Erkek Öğrenci Yurdu modern yurt binası ve sunduğu kaliteli imkanlar ile Aydın'ın en köklü ve en modern erkek öğrenci yurtlarından biridir. Akademili Ol Ayrıcalıklı Ol!


Aydın akademi apart erkek öğrenci yurdu olarak Aydın'da sunduğumuz imkanlar modern ve konforlu yurt binamız ile Aydın'ın en köklü ve en modern erkek öğrenci yurtlarından biriyiz.

 

Erkek öğrenci yurdumuz Aydın'da hem lokasyonu hem de sunduğu imkanlar ile Aydın'daki diğer erkek öğrenci yurtlarından üç adım daha önde bulunmaktadır.

 

Aydın'da üniversite en yakın erkek öğrenci yurtlarından birisiyiz.

Akademi aparta kayıt olan erkek öğrencilerimiz Aydın Adnan Menderes üniversitesine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan lokasyonumuz ile üniversitelerine toplu taşıma araçlarını kullanmaya ihtiyaç duymadan 5 dakika kısa yürüyüşü ile verebilmektedir.

Özellikle Türkiye gibi tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen erkek öğrencilerimiz Aydın akademi erkek öğrenci yurdunun eşsiz lokasyonu ile çok büyük bir avantaja ve toplu taşıma kullanmadıkları için daha düşük bir risk altında olacaklardır.

 

Üniversiteye, şehir pazarına, bankalara, cafe ve marketlere, Aydın'ın en büyük alışveriş merkezi Forum AVM'ye olan yakın konumumuz sayesinde Aydın'da kalan erkek öğrencilerimiz akademi apartı tercih ederek istedikleri her yere kısa mesafe yürüyüşler ile ulaşabilmektedir.

Bu sayede toplu taşımaya ekstra bir bütçe ayırmalarını gerek kalmaz ve zamandan ve paradan çok büyük bir tasarruf sağlamış olurlar.

 

Neden akademi apart Aydın'ın en modern yurtlarından birisi?

Aydın Akademi apart erkek öğrenci yurdu özel yalıtımlı ve modem yurt binası, konforlu odaları, geniş yemekhanesi, geniş bahçesi ve sunduğu diğer imkan ve hizmetler ile Aydın'ın en modern erkek öğrenci yurtlarından birisidir. 

Aydın'daki diğer erkek öğrenci yurtları ile görüştüğünüz de diğer erkek öğrenci yurtlarından farkımızı daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

 

Sizleri tanışmaya bekliyoruz.

Aydın Adnan Menderes üniversitesini kazanan tüm erkek öğrencilerimizi canı gönülden tebrik ediyoruz ve sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizi sıcak bir kahve eşliğinde tanışmaya ve yurdumuzu tanımaya bekliyoruz. 


Bize ulaşın
Web sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak Aydın akademi erkek öğrenci yurdu ile alakalı hizmetlerimiz, erkek öğrenci yurdu fiyatlarımız ve ön kayıt fırsatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Görüşmek dileğiyle sevgi ve sağlıcakla kalınız...