Akademi Haber

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Yurt standartlarından bir adım daha öndeyiz

Yurt standartlarından bir adım daha öndeyizEğitim hayatında başarılı olabilmek için yaşam koşulları her zaman yüksek bir standarda sahip olmalıdır. O yüzden tüm olanaklarıyla güvenilir aydın erkek yurdu sayesinde, öğrenciler sadece eğitimlerine odaklanma şansını elde edebilecek. Aydın Akademi’nin temel ilke ve amaçları öğrencilere eşit, modern ve Çağdaş bir yaşam ortamı oluşturmaktır.

Bilimsel, laik ve evrensel bir yurt hizmeti sağlayan sistem sayesinde, öğrenciler çok daha başarılı bir eğitim sürecine girecek. Güvenilir ve huzurlu bir ortam içerisinde mutlu şekilde ikamet edebilecekleri bir ortama sahip olacak öğrenciler, sağlık koşullarının yerine getirildiği yurt imkanına kavuşmaktadır.
 
Rahatlığıyla Aydın Akademi Özel Yurdu
 
Bir öğrencinin kaliteli yurttan istediği zengin olanakları sunan Aydın Akademi, üstelik bunu çok uygun fiyatlarla sağlıyor. Açık büfe zengin sabah kahvaltısının ardından, akşam 4 çeşit yemek seçeneğiyle öğrencilerin yiyecek sorunlarını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Farklı lezzetlerin bir araya getirildiği unutulmaz yemekler, usta aşçıların ellerinde ev yemeklerini aratmayacak bir damak tadı sunuyor.

Farklı kişi sayısına bağlı olarak tüm lüks odalar, öğrencilerin kullanabileceği zengin olanaklarla tasarım haline getirilmiştir. Kaliteli ranza yataklar, çalışma masa ve hatta televizyon öğrencilerin tüm rahatlığı düşünerek hazırlanmıştır. Ayrıca 7/24 güvenlik kameraları ile gözlem altında tutulan bu özel yurt, diğer tüm aydın erkek öğrenci yurtları arasında en güvenilir olanağı tanıyor.
 
Zengin Olanaklarıyla Erkek Öğrenci Yurdu
 
Öğrencilerin konfor ve rahatlığının yanı sıra, kişisel açıdan arzu ettiği tüm olanaklar yurt içerisinde yer almalıdır. Gün içerisinde aktif olan öğrencilerin canı sıkılmadan, farklı aktiviteler sağlayan aydın erkek yurdu bünyesinde, geniş olanaklara sahip olabilir.
- Kablosuz internet hizmeti
- Masa tenisi
- Spor salonu
- Revir ve sağlık hizmetleri
- Merkezi sistem kalorifer ile ısınma
- Geniş ve yeşil bahçeler
Tüm bu olanaklar ile öğrenciler bütün yıl boyunca huzurlu, mutlu, sağlıklı ve rahat bir yaşam süreci geçirecek.
 
Öğrencilere Lüks Bir Yaşam Sağlayan Özel Yurt
 
Bütün öğrenciler rahat bir yaşam standardını eğitimleri boyunca hak eder. Bunu en iyi şekilde sağlamak için aydın erkek öğrenci yurtları arasından en özel olanakları tanıyan Aydın Akademi, geniş imkanlar sağlıyor. Özellikle her yere çok yakın olmasıyla öğrenciler vakit kaybetmeden gitmek istedikleri yere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Ayrıca parmak izi giriş sistemiyle yurt yüksek bir teknolojiyle desteklenmektedir. Rahat çalışma ortamının en iyi şekilde sağlandığı odalar ve çalışma salonlarının yanı sıra, 7/24 oda temizliği bulunmaktadır. Bir öğrencinin aradığı, eğitim başarısını en üst seviye çıkaracağı yüksek yaşam standardı güvenli şekilde sunuluyor.