Sıkça Sorulan Sorular

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu şeffaf sorgulanabilir ve eleştrilere açık yönetim ve öğrenci ilişkileri ekibine sahiptir.Bu bağlamda tüm ekibimizle birlikte sizler için hizmet vermekteyiz.Yurdumuz hakkında merak ettiğini sorularınız olursa personelimiz sizin için cevaplamaya hazır. Bize iletişim formundan ulaşabilirsiniz.Bunun yanında yurdumuz hakkında merak ettiğiniz başlıca soruları sizin için cevaplamaya çalıştık:

Yurdumuz, her şey dahil sistemle hizmet vermekte olup açık büfe şeklinde sabah kahvaltısı ve 4 çeşit akşam yemeği verilmektedir.

Evet bütün odalarımızın içerisinde banyo wc oda içerisinde bulunmaktadır.

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'ne 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Okula hergün yürüyerek gidebilirsiniz. Yurdumuzun merkezi lokasyonu sayesinde hem paradan hemde zamandan tasarruf edin.

Akademi Yüksek öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı özel bir yurttur ve herhangi bir vakıf, cemiyet, dernek, topluluk veya cemaatle bağı bulunmamaktadır.Yurt sektöründe 2007 yılında hizmet vermeye başlamış olup aile işletmesidir.

Evet Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir yurttur.Yurdumuz Aydın da hizmetinizdedir.

Yurdumuzda lig tv yayını mevcuttur tüm maç yayınları dev ekranda barkovizyon gösterisi ile herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz izleyebilirsiniz.

Hayır yurdumuzda oda temizliği fiyata dahil olup haftada iki kere oda temizliği temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır.İhtiyaç halinde öğrencimiz oda temizliği konusunda temizlik talep edebilir.

Evet düzenli olarak kat ve bahçeler ilaç firması tarafından düzenli ilaçlanmaktadır.

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu'nun yurt yatak kapasitesi 190 dur.Odalarımız 1 , 2 , 3 ve 4 kişilik olarak değişkenlik göstermektedir.

Evet Yurt binamız güvelidir. Deprem ve iş güvenliğine uygun standartlarda yapılmıştır. Binamız 7/24 Güvenlik kamerası ve güvenlik görevlisi ile güvenliği sağlanmaktadır.

Evet mevcut öğrencilerimiz bir sonraki yıl aynı fiyattan kalma garantisini 1 yıl için söz veriyoruz.