İmkanlarımız

Aydın Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

1,2,3 VE 4 KİŞİLİK ODALAR

1,2,3 ve 4 kişilik oda seçenekleri sunuyoruz. Her odanın içerisinde banyo & wc  ve tüm odalarımızda mini buzdolabı bulunmaktadır.A blokta bulunan odalarımızın içerisinde ayrıca Tv bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 KİŞİLİK ODALAR

2 , 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri sunuyoruz. Banyo & WC ler otel tipi olarak dizayn edilmiş olup , odaların içerisinde yer almaktadır. Banyo & WC ler sadece oda arkadaşları ile ortak kullanılmaktadır. Her katta 6 adet oda bulunmakta ve binamız 5 kattan oluşmaktadır. 2 kişilik ranzalı , 2 kişilik bazalı , 3 kişilik ( 1 ranza - 1 baza ) , 4 kişilik ranzalı olarak dizayn edilmiştir.

7/24 GÜVENLİK GÖREVLİSİ & KAMERA

24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır, geceleri herhangi sağlık problemlerine karşı nöbetci aracımız vardır, herhangi bir sağlık durumunda yurt aracı ile hastaneye götürülür. Giriş ve çıkışlar 24 saat Kamera Sistemi ile izlenmektedir.

FITNESS

Fitness salonunmuzda spor yaparak formunuzu ve kilonuzu koruyun. Harakete geç!

ÜNİVERSİTEYE YÜRÜME MESAFESİNDE

Adnan menderes üniversitesi merkez kampüsüne yürüme mesafesindeyiz , yürüyerek 8-10 dk gibi bir süre içerisinde kampüse ulaşabilirsiniz.Yürüyerek okula gidebileceğiniz tek öğrenci yurdudur.

4 ÇEŞİT AKŞAM YEMEĞİ

Akşam Yemeği deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.Bölgeden bölgeye değişen damak tadına göre en ideal lezzeti öğrencilerimizin beğensine sunulmaktadır.Akşam yemeği sunumu 1. öğrenim ve 2. öğrenim öğrencilerimizin okul giriş ve çıkış saatlarine göre planlanmaktadır.

GENİŞ VE YEŞİL BAHÇE

Daha önce ki yıllarda hizmet vermiş olduğumuz binamızda öğrencilerimizin en çok özlem duyduğu bahçeli bir yurt özlemini bu binamızda çözüme ulaştırdık.Öğrencilerimiz, etrafı çevrili tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda, yudumlarken, yine bahçemizde bulunan oturma banklarında arkadaşları ile sohbet edebilirsiniz.

ÇAMAŞIR YIKAMA HİZMETİ

Çamaşırlar yıkama hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman ütü odamızı kullanarak giysilerinizi ücretsiz ütüleyebilirsiniz.

ETÜD SALONU

Her ne kadar tüm odalarda çalışma masası bulunmasına rağmen öğrencilerimizin vize ve final haftalarında en uzun zamanlarını geçirdikleri alan etüt salonlarıdır.Her iki blokta 2 adet geniş etüd salonu bulunmaktadır.

ZENGİN KAHVALTI MENÜSÜ

Yemekhanemizde sizler için açık büfe sabah kahvaltısı sunuyoruz.Yurdumuzda konaklayan 2. öğrenim öğrenciler için daha esnek kahvaltı saatleri sunulmaktadır.

MERKEZİ SİSTEM DOĞALGAZ

Ilıman bir iklimin hakim olduğu ilimizde merkezi sistem doğalgaz alt yapısı ile problem yaşamayacaksınız.

ŞİFRELİ KABLOSUZ İNTERNET

Kablosuz internet ile derslerinizi internet üzerinden rahatlıkla çalışabilecek ödevlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Öğrenci yurtlarında öğrencilerin en çok karşılaşmış olduğu internet hız problemini profesyonel firewall modemler, accesspoint cihazlar ile problemlerinizi minumuma indiriyoruz.Kişi başına anlık hız 15-20 mbit olup adil kullanım kotası bulunmamaktadır.

REVİR VE SAĞLIK HİZMETLERİ

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin olası sağlık sorunu yaşadıkları durumlarda faydalanabilecekleri ve ilk müdahalenin yapılabileceği sağlık odamız bulunmaktadır.

KESİNTİSİZ SICAK SU

Yurdumuzda, 24 saat sıcak su imkanı ile her öğrencinin kullanımına uygun banyo ve WC bulunmaktadır.Sıcak su için 2 adet sıcak su tankımız bulunmaktadır.Yurdumuzda kullanılan sıcak su ısıtma sistemi doğalgaz ile sağlanmaktadır.

TEMİZ ODALAR

Temizlik, önceliğimizdir. Kat, oda ve banyo wc temizlikleri yurdumuzun deneyimli kat temizlik personelleri tarafından düzenli olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

LİG TV YAYINI

Bahçemizde bulunan dev ekranlı yayın sisteminden Süper Ligin tüm maçlarını ücretsiz izleyebilirsiniz..

GÜVENLİ ELLERDESİNİZ

Akademi Erkek Öğrenci Yurdumuz, Aydın'ın en güvenlikli yurtlarından birisidir.Yurda giriş çıkışlar parmak izi ile yapılmaktadır.